Харьковский областной ТЦК и СП

Привітання з Днем мобілізаційного працівника́

Панове офіцери, сержанти та солдати!

Працівники Збройних Сил України!

Шановні ветерани!

Від керівництва та особового складу територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Харківської області та від себе особисто щиро вітаю Вас з Днем мобілізаційного працівника́!

З початком російської збройної агресії проти України 17 березня відповідно до Указу Президента України від 17 березня 2014 року №303 "Про часткову мобілізацію" було розпочато першу хвилю мобілізації на особливий період тривалістю 45 днів, в ході якої було здійснено призов військовозобов'язаних та резервістів до Збройних Сил, Національної гвардії, Служби безпекиДержавної прикордонної службиДержавної спеціальної служби транспорту та інших військових формувань України. Враховуючи проведення перших масштабних заходів мобілізації, наказом Міністра оборони України від 26.09.2016 № 497 "Про встановлення Дня мобілізаційного працівника", у Збройних Силах України встановлюється День мобілізаційного працівника - 17 березня. З того часу в Збройних Силах України відзначається День мобілізаційного працівника - 17 березня.

 Не можна не оцінити позитивно значимість  мобілізаційних органів на всіх рівнях, важливість їх організаційно-штатної, обліково-призовної та мобілізаційної роботи з комплектування військ особовим складом, а також  вагомої  участі в плануванні матеріально-технічного забезпечення основних мобілізаційних заходів.

Ваша повсякденна наполеглива праця характеризує високий рівень моральних, ділових і професійних якостей та відповідальність за доручену справу.

Бажаю військовослужбовцям, працівникам мобілізаційних відділень районних (міських) територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки міцного здоров`я, щастя, нових звершень задля зміцнення оборонної могутності нашої незалежної України.

 Вітаю всіх причетних до цього професійного свята!

 Слава Україні!

 

Військовий комісар

Харківського обласного територіального центру

комплектування та соціальної підтримки

полковник                                  Ю. Калгушкін