Харьковский областной ТЦК и СП

В Харківський області пройшла акція «Свята без тата»

В Харківському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки в рамках акції  “Свята без тата” відбулось вручення подарунків дітям загиблих військовослужбовців. Змістом акції “Свята без тата” є, перед усім, вшанування пам’яті і подяка воїнам, які загинули, були поранені, або все ще захищають Україну.

"Свята без тата" - різдвяна збірка для дітей загиблих та поранених захисників України, яку вже сьомий рік поспіль організовує Ініціатива Героям Майдану з Польщі за безпосередньої підтримки Посольства України в Польщі та Збройних Сил України у тісній співпраці з Управлінням цивільно-військового співробітництва Генерального штабу Збройних Сил України. Акція об’єднує навколо себе чимало українців та поляків. А цього року до акції долучились також небайдужі жертводавці з інших країн світу.

В ході акції проводиться збір подарунків, з яких формуються індивідуальні іменні подарункові набори для дітей Захисників України. Розподіл та формування списків дітей, які підпадають під зазначену акцію, здійснюється польською стороною.

Цього року, з огляду на пандемію, акція проводилися з суворим дотриманням всіх санітарних заходів. Представники районних (міських) територіальних центрі комплектування та соціальної підтримки відвідалі діточок та вручили їх подарунки.

41 дитина Слобожанщини отримала подарунок  від Суперельфа. Цього року діти отримали особливі подарунки, в їх склад увійшли: мед, маска #Суперельф, антисептик/ мило, солодощі, м’яка іграшка та лист від Ельфів.