Харьковский областной ТЦК и СП

Вогонь миру та добра прибув до Харківського ОТЦК та СП

Щорічно, напередодні зимових свято, харківські пластуни привозять в військові частини та установи Харківського гарнізону благодатний вогонь.

Цьогоріч у Харківський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки благодатний вогонь прибув під вечір  24 грудня.

Представники Національної скаутської організації України Харківського округа ПЛАСТ під керівництвом голови Харківського обласного осередку кандидата наук Ірини Голубєвої привезли особовому складу благодатний огонь.

Запаливши лампадки та свічки від святого вогню, військовослужбовці Харківського ОТЦК та СП подякували пластунам за їхню щорічну благодатну місію.

Харківськькі пластуни стверджують – привозити благодатний вогонь в Харківський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки мають за неабияку честь. «Це чарівне світло горить не лише в офірках, а також у серцях всіх, хто причетний до нашої акції», - діляться емоціями діти.

Додамо, Вифлеємський вогонь -  це символ християнської любові, віри, надії та тепла. Його світло є вісником народження Божого сина , тому дарує неабияке тепло усім, хто запалює цей вогник у своїх домівках в різдвяний вечір.