Харьковский областной ТЦК и СП

В Харківському ОТЦК та СП підвели підсумки 2020 навчального року

     Сьогодні,  16 грудня 2020 року, під керівництвом військового комісара Харківського ОТЦК та СП полковника Юрія Калгушкіна, проведено підведення підсумків підготовки особового складу обласного та районних ТЦК та СП міста Харкова та Харківської області у 2020 році, та визначені основні завдання на 2021 навчальний рік. Також на заході був присутній представник оперативного командування «СХІД» полковник Анатолій Пікало.

     На початку підведення підсумків перед військовослужбовцями виступила оперуповноважена  Управління стратегічних розслідувань  в Харківській області Департаменту стратегічних розслідувань в Національної поліції України Єлізавета Дроздова, яка довела інформацію щодо порядку декларування доходів за 2020 рік та відповідальності за порушення порядку декларування.

    На підведення підсумків були залучені військові комісари РТЦК та СП міста Харкова та Харківської області та керівники структурних підрозділів Харківського ОТЦК та СП. У відповідності з планом перед присутніми виступили посадові особи відповідальні за напрямками підготовки особового складу з аналізом стану справ, проблемними питаннями та шляхами їх вирішення.

   По завершенню заходу кращі військові колективи за підсумками 2020 навчального року були нагороджені перехідними кубками та грамотами.