Харьковский областной ТЦК и СП

Привітання Міністра оборони України Андрія Тарана з Днем Сухопутних військ Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці! Дорогі ветерани!

Вітаю вас з професійним святом – Днем Сухопутних військ Збройних Сил України.

Сухопутні війська завжди були і залишаються головним носієм бойової могутності незалежної української держави. Як найчисельніший вид Збройних Сил України, у 2014 році особовий склад Сухопутних військ відіграв вирішальну роль у протистоянні російському агресору. 

Підрозділи «сухопутки» й надалі останніми роками тримають головне бойове навантаження в районі проведення операції Об'єднаних сил. Пліч-о-пліч з іншими видами Збройних Сил, особовий склад Сухопутних військ з честю і гідністю виконує поставлені завдання, забезпечуючи обороноздатність держави, захищаючи мир і спокій у домівках українських громадян. 

З кожним роком військовослужбовці Сухопутних військ проходять новий етап становлення, модернізуючись, вдосконалюючись, підвищуючи рівень професіоналізму та фахової підготовки. Ви ніколи не зупиняєтесь на досягнутому. Так, інтенсифікується процес впровадження нових підходів у підготовці особового складу з урахуванням здобутого досвіду під час проведення АТО/ООС. 

Військовослужбовці Сухопутних військ на постійній основі залучаються до багатонаціональних навчань не лише на території України, а й за її межами, тим самим підвищуючи рівень взаємосумісності з партнерами НАТО, беруть участь у міжнародних операціях з дотримання миру та безпеки. 

З кожним днем Сухопутні війська, як і українська армія в цілому, стають сильнішими. Все заради єдиної мети – будь-якої миті бути готовими захистити суверенітет та територіальну цілісність України. 

У цей день ми низько схиляємо голови перед пам'яттю воїнів, які віддали свої життя за мирне майбутнє України. Вічна пам’ять і слава полеглим захисникам… 

Дякую воїнам Сухопутних військ за мужність, звитягу та патріотизм. Ви - взірець відваги, сили духу та патріотизму. 

Бажаю вам міцного здоров’я, наснаги, кар’єрного зростання та родинного тепла. Слава воїнам Сухопутних військ ЗС України! 

Слава Україні! 

Міністр оборони України 

Андрій ТАРАН