Харьковский областной ТЦК и СП

Покарання за хабарництво невідворотнє

     Сьогодні, 07.12.20,  у м. Харкові затримано начальника відділення призову одного з  районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки міста Харкова за спробу отримання неправомірної вигоди.

    Про що надав  коментар військовий комісар Харківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Юрій Калгушкін:  «Так, офіцера одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки затримано правоохоронними органами за ознаками кримінального правопорушення отримання неправомірної вигоди. Хочу зазначити, що керівним складом Харківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки систематично проводяться заходи протидії корупції та отриманню неправомірної вигоди серед особового складу територіальних центрів комплектування області. На даний час відбувається реформування структур військових комісаріатів в якісно нову структуру і зазначений офіцер своїм вчинком забруднив честь та гідність військовослужбовців Збройних Сил України.

    Військові колективи територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Харківської області засуджують дії, які компрометують та паплюжать честь та гідність порядних військовослужбовців .

    У боротьбі з цим ганебним явищем, пріоритети в українській армії незмінні – хабарникам в армії не місце і кара неминуча."