Харьковский областной ТЦК и СП

На Харківщині до армії проводили перші команди новобранців у рамках призовної кампанії «Осінь-2020»

У рамках призовної кампанії «Осінь-2020» на збірному пункті Харківського обласного військового комісаріату розпочалося формування команд новобранців для проходження строкової військової служби та вже відправлено перші дві групи юнаків до Збройних Сил України.

- Першими осінніми призовниками на Харківщині стали 80 хлопців, які вже відсьогодні стали десантниками та піхотинцями, - пояснює військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату полковник Юрій Калгушкін, - Та спочатку вони пройдуть спеціальну підготовку в навчальних центрах, розташованих на Житомирщині та Чернігівщині, а потім – їх розподілять по стройових військових частинах. Всього ж протягом жовтня-грудня до Збройних Сил України та інших військових формувань направлять 1150 мешканців нашого регіону.

Також офіцер додав, що відбиратимуть необхідну кількість призовників-строковиків із майже 35 тисяч осіб, що зараз перебувають на військовому обліку та відповідають всім вимогам новобранців.

- Уже традиційно серед потенційних солдатів-строковиків найбажанішими місцями служби користуються: частини ДШВ, Морської піхоти чи розвідпідрозідли. Проте в кожному роді військ є своя романтика та особливі традиції. Разом же вони складають міцний моноліт Українського війська, - уточнив полковник Юрій Калгушкін:

 

Дмитро Горбунов, «АрміяInform»