Харьковский областной ТЦК и СП

В Харківський області пройшов День бійця територіальної оборони

    3 жовтня   військовослужбовці та резервісти підрозділів територіальної оборони Харківщини  відзначили День бійця територіальної оборони практичними заняттями та тренуваннями. Цьогорічної особливістю є те, що

    День бійця територіальної оборони пройшов напередодні Дня територіальної оборони України, який з 2020 року відзначається у першу неділю жовтня (відповідно до Указу Президента України від 30.09.2020  №417/2020).

    В рамках  Дня бійця територіальної оборони резервісти відпрацьовували прийому та способи дій в різних видах бою, зокрема, пересування на полі бою.  Завдяки можливостям інтерактивного тиру, кожен з бійців зміг удосконалити свої навики володіння зброєю.

    Особливу увагу було приділено також  тактичній медицині, завдяки чому  кожен резервіст суттєво удосконалив свої  навички самодопомоги та первинної допомоги пораненим.

    Підготовці та проведенню заходів до Дня  бійця територіальної оборони сприяла обласна влада, зокрема, за активної участі директора Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської обласної державної адміністрації Олексія Максімова. Безпосереднє керівництво здійснював військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату полковник Юрій Калгушкін.

     За підсумками проведеного Дня бійця територіальної оборони   визначені пріоритетні завдання подальшої підготовки.