Харьковский областной ТЦК и СП

На Харківщині попрощалися з курсантом-льотчиком Віталієм Вільховим

     29 вересня, на Меморіалі Слави у Харкові відбулася церемонія вшанування пам’яті третьокурсника Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба Віталія Вільхового, який помер від важких травм, отриманих внаслідок авіакатастрофи військового літака Ан-26Ш під Чугуєвом. Вшанувати пам’ять молодого курсанта-льотчика прийшли мешканці Харкова, представники місцевої влади, командування гарнізону, викладачі та курсанти університету, батьки Віталія — Марія Романівна та Богдан Васильович, рідні та друзі загиблого.

   - Цедуже важка втрата для батьків, для університету та всієї України. Віталій до останнього боровся за життя. Це був цілеспрямований, активний юнак, справжній патріот України, на якого покладали великі надії у майбутньому. Він усе своє коротке життя мріяв стати військовим льотчиком, бути в небі. Тепер він назавжди залишиться там, — сказав начальник ХНУПС генерал-майор Олександр Турінський.

    Віталію Вільховому було 20 років, народився на Львівщині. З дитинства мріяв літати. Навчався у Львівському державному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут, згодом вступив до Харкова на льотний факультет.

     Поховають Віталія Вільхового завтра на Львівщині.

Вічна світла пам’ять...