Харьковский областной ТЦК и СП

У Харкові із керівництвом обласної та районних призовних комісій розглянуто питання проведення призову «Осінь-2020»

На базі  Харківського обласного військкомату проведено одноденний iнстpукторсько – методичний  збір із членами обласної та всіх районних призовних комісій щодо порядку організації та проведення призову громадян України на строкову військову службу восени 2020 року.

Відкрив захід військовий комісар Харківського обласного військкомату полковник Юрій Калгушкін, який коротко підбив підсумки попередньої кампанії та своїм рішенням заохотив кращих.

Першим із доповіддю перед присутніми виступив директор департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської ОДА Олексій Максимов.

- Ми успішно провели весняний призов і карантинні обмеженням нам не завадили. Причини же окремих недоліків бачу в слабкій роз’яснювальній роботі та не розумінні деякими посадовцями у районах того, що відбір солдатів-строковиків є не другорядною справою, а навпаки - найголовнішою. Тому звертаю увагу посадовців райдержадміністрацій на тісній співпраці в цьому плані з військкоматами, правоохоронцями, цивільними лікарями та іншими. Впевнений, що все у нас вийде, якщо ми працюватимемо однією командою, - зауважив Олексій Максимов.

Далі про особливості своєї роботи в ході призову виступили: фахівці управління охорони здоров’я Харківської ОДА, офіцери Національної гвардії України та поліцейські. 

Левову частку iнстpукторсько – методичного  збору присвятили виробленню єдиних підходів у проведенні відбору новобранців та обміну передовим досвідом.

- Планується, що протягом жовтня-грудня близько 1150 мешканців регіону стануть солдатами-строковиками в ході кампанії «Осінь-2020». Це дещо менше за весняних показників. Ми вже набули досвіду проведення кампанії під час карантину. Тож серед пріоритетів, вважаю, треба назвати – дотримання соціальної дистанції, роботу с малою кількістю осіб, а також виконання інших вимог в плані боротьби з пандемією, - підсумував полковник Юрій Калгушкін.

Дмитро Горбунов

кореспондент «АрміяInform»