Харьковский областной ТЦК и СП

Звернення Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Руслана Хомчака з нагоди Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Шановні українці!

Дорогі бойові друзі!

Сьогодні пам’ятна дата, що символізує трагедію і водночас героїзм Українського народу, який кров’ю кращих своїх синів і доньок виборює право бути господарем на своїй землі.

Український народ цього дня в скорботі вшановує своїх полеглих захисників. А для нас, тих, хто пройшов крізь горнило війни, – це день споминів і глибоких особистих переживань.

Вічна пам’ять і слава захисникам України, які віддали свої життя у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави. Доземний уклін і щирі співчуття родинам загиблих героїв. Сил і терпіння гідно пройти крізь усі випробування воїнам, які втратили на цій війні здоров’я.

Із таких пам’ятних дат і переможних віх пишеться новітня історія України.  Революція Гідності та сучасна війна за незалежність зміцнили нашу націю – націю нескорених.

Пам’ятаючи про полеглих героїв, наближаємо Перемогу і розбудовуємо міцну успішну європейську державу.

Героям слава!

 

Головнокомандувач Збройних Сил України

генерал-полковник                Руслан ХОМЧАК