Харьковский областной ТЦК и СП

Заохочення кращих резервістів

    На Харківщині одночасно в декількох куточках регіону відбулися урочистості з нагоди Дня резервіста України.

    Так, уже півтори року як даний Східний регіон України захищають воїни окремої бригади територіальної оборони, у складі якої на офіцерських, сержантських та рядових посадах служать сотні воїнів-резервістів.

    Посилення понад 300 кілометрів держкордону, охорона десятків важливих об’єктів, перепускний режим на блокпостах, боротьба із диверсійно-розвідувальними групами противника – ці та багато інших завдань покладені на бійців даного військового організму.

- Наш військовий колектив молодий, але, вважаю, за такий короткий час під нашим прапором нам вдалося згуртувати патріотів України та за підсумками минулого року стати кращою серед усіх п’ятьох бригад тероборони, що підпорядковуються оперативному командуванню «Схід». - каже комбриг підполковник Ігор Кіфоренко. –  У кожному із наших батальйонів є свої напрацювання та, так би мовити, секрети успіху. Та разом ми – доповнюємо один одного та є непереможними на полі бою.

    У святковий день кращих резервістів заохочено рішенням старших начальників, керівників місцевих органів самоврядування та від представників волонтерських об’єднань.

   Зокрема, заохочувальною відзнакою Міністерства оброни України медаллю «За сприяння ЗС України» нагороджено начальника медичного пункту бригади лейтенанта медичної служби резерву Марину Дяченко. Жінка ще до служби в резерві проводила заняття з бойової медицини в  армійських колективах, неодноразово в ролі волонтера привозила різне майно до району АТО/ООС. Тому цю нагороду вона заслужила за багаторічну підтримку Збройних Сил України.

   А почесну нагрудний знак командира військової частини отримав командир відділення розвідки молодший сержант резерву Сергій Пістунов.

   Також десяткам інших захисникам України вручили почесні грамоти від військового комісара Харківського обласного військкомату, командування бригади та від інших посадових осіб.

   За словами командування окремої бригади територіальної оборони, до них майже щодня телефонують потенційні резервісти та серйозно цікавляться службою у них.