Харьковский областной ТЦК и СП

Заходи по попередженню захворювання

    У Харківському обласному та районних військових комісаріатах продовжується робота щодо запобігання поширення коронавірусу COVID-19

    З оголошенням карантину у ОВК та РВК Харківської області проведено низку превентивних заходів щоб убезпечити та запобігти поширенню інфекційних захворювань серед особового складу.

   До військовослужбовців та працівників доведено інформацію про симптоми COVID-19, роз'яснені правила особистої гігієни, запропоновані інформаційні матеріали щодо протидії розповсюдженню коронавіруса, рекомендовано уникати місць масового скупчення людей. Щоденно доводиться оперативна інформація щодо епідеміологічної ситуації у нашій області та державі.

    На контрольно-пропускному пункті особовий склад зустрічає лікар, який дізнається про самопочуття та сучасним приладом вимріює температуру тіла. Спеціальним розчином обробляються транспортні засоби, які заїжджають на територію установи, проводиться дезінфекція території.

     Прийом громадян на час карантину максимально обмежений.

    Під час наради з оперативною групою, яка розгорнута з метою реагування на поширення захворювання військовий комісар полковник Юрій Калгушкін визначив завдання та наголосив на необхідності дотримання вимог щодо запобігання виникнення і поширення коронавірусної інфекції, адже забезпечення життя та здоров’я особового складу є пріоритетною задачею.