Харьковский областной ТЦК и СП

Збори із тероборони в масштабах п’яти областей

     На базі  Харківського обласного військкомату розпочалися триденні збори з командним складом окремих бригад та батальйонів територіальної оборони, а також посадовцями обласних військових комісаріатів із п’яти областей, що входять до оперативного командування «Схід».

      У перший день керівник зборів заступник командувача військ ОК «Схід» з територіальної оборони полковник Сергій Брусов коротко підбив підсумки роботи підлеглих за минулий рік, вказав на основні недоліки, наголосив на важливості даного зібрання і саме у такому форматі.

- Дві наші області – Луганська та Донецька зараз у полум’ї війни. Решта регіонів розташовані біля чи неподалік від держкордону. Тож небезпека для нас – не пусті слова. Тільки справжні патріоти, якими є всі бійці тероборони, зможуть вистояти перед натиском ворога. Тому підготовка особового складу та покращення матеріальної бази повинні бути на першому плані. Зрозумійте це та зосередьтеся на обміні досвідом, що в бою дорожчий за золото, - зауважив полковник Сергій Брусов.

     Одне із практичних занять проведено в розташуванні Військового інституту танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут». Там учасники зборів ознайомилися з новітніми методами підготовки молодих воїнів та порядком проведення польових занять з різних предметів бойової підготовки. Також гості вишу оглянути зразки озброєння та бронетехніки.

     Заняття продовжилися у Харківському обласному військкоматі, де армійці обговорили досвід роботи своїх колег із країн-членів НАТО, висловили власні погляди, а потім, розбившись по маленьких групах, виробили найоптимальніші варіанти щодо розв’язання типових проблем.

     Наступні практичні заняття в рамках даних зборів відбудуться на загальновійськовому полігоні неподалік Чугуєва.