Харьковский областной ТЦК и СП

Загальні збори резервістів бригади тероборони

      Сьогодні в управлінні 113 обр ТрО відбулися загальні збори резервістів. Дані збори були організовані з метою звіту попередньої Ради резервістів за 2019 рік та обрання нових членів Ради резервістів.

      На збори прибули біля 30 резервістів. Також був присутній від Харківського обласного військкомату начальник відділу територіальної оборони підполковник Ящук А.М.

      На початку зборів командир бригади підполковник Кіфоренко І.М. провів аналіз підготовки з резервістами у 2019 році та поставив завдання резервістам на 2020 рік.

      Виступив зі звітом від Ради резервістів голова – старший лейтенант резерву Левченко М.М., секретар Ради резервістів солдат резерву Іващенко С.В.

     На загальних зборах були переобрані члени Ради резервістів на чолі з головою Ради, секретар та заступники. В Раду резервістів увійшли представники з основних підрозділів управління бригади.

     В завершальній частині зборів підполковник Ящук А.М. звернув увагу на індивідуальну підготовку резервістів і на те, який вагомий внесок роблять резервісти у справі захисту рідного краю і в цілому держави.