Харьковский областной ТЦК и СП

На Харківщині перевірили професіоналізм армійців усіх військкоматів

       Треба завжди бути готовими до захисту України зі зброєю в руках.

       На Харківщині усіх військовослужбовців обласного та районних військкоматів оцінено з основних предметів бойової підготовки, а також визначено професійний рівень кожного.

       - Протягом декількох днів перевірено індивідуальне знання військової справи, спеціальні навички та вміння, - розповів військовий комісар Харківського обласного військкомату полковник Юрій Калгушкін. – Адже виконання ними завдань із призову чи ведення військового обліку це важливо, але треба завжди бути завжди готовими до захисту України зі зброєю в руках.

       Фінальним та чи не найголовнішим заліком стали заняття з вогневої підготовки на полігоні 92 окремої механізованої бригади. Так, армійці виконали практичні стрільби із автомату Калашникова та пістолету Макарова.

       За словами командування Харківського обласного військкомату, кращими «снайперами» стали офіцери та воїни-контрактники Слобідського об`єднаного районного військового комісаріату в Харкові. Загалом же відмінних оцінок за всіма предметами бойової підготовки нарахували в облвійськкоматі.