Харьковский областной ТЦК и СП

Підведення підсумків роботи у Харківському обласному військовому комісаріаті за жовтень 2019 року

       09 листопада 2019 року, на базі Харківського обласного військового комісаріату під керівництвом військового комісара полковника Юрія Калгушкіна, відбулося підведення підсумків роботи керівного складу обласного військового комісаріату та районних (міських) військових комісаріатів Харківської області за жовтень 2019 року.

       На засіданні був проведений аналіз роботи посадових осіб при проведенні призову на строкову військову службу в жовтні 2019 року, розглянуто особливості роботи по прийняттю на військову службу за контрактом, підведено підумки роботи бригади та батальйонів територіальної оборони Харківької області, стан готовності до проведення мобілізації людських та транспортних ресурсів. Кожній посадовій особі була надана принципова оцінка результатів її службової діяльності, було визначено пріоритетні напрямки роботи та поставлені конкретні завдання.

       Особлива увага була приділена коплексу заходів, які необхідно буде виконати при переході від організаційно-штатної структури військових комісаріатів до територіальних центрів комплектації та соціальної підтримки, які заплановані на кінець цього року.

       Було проаналізовано стан роботи в жовтні місяці, спрямованої по запобіганню злочинів корисливої спрямованості та корупційних правопорушень в системі військових комісаріатів Харківської області.