Харьковский областной ТЦК и СП

Додатковий прийом до вищих військових навчальних закладів

У період з 5 по 14 серпня 2019 року проводитиметься додатковий прийом на навчання до:

Військового коледжу сержантського складу Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (м.Львів);

СПЕЦІАЛЬНОСТІ ПІДГОТОВКИ

1. Монтаж і експлуатація електроустаткування електростанцій і електросистем.

2. Управління діями підрозділів механізованих військ.

3. Управління діями підрозділів артилерії.

4. Організація зберігання та обслуговування ракетно-артилерійського озброєння.

5. Організація харчування у військових частинах.

6. Експлуатація дорожньо - будівельної, мостобудівної, інженерної техніки та майна.

7. Експлуатація інженерної техніки.

8. Експлуатація та ремонт бронетанкової техніки та озброєння.

9. Організація та техніка протипожежного захисту.

10. Радіаційний та хімічний контроль.

11. Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів.

12. Організація перевезень і управління на автомобільному транспорті.

Відділення військової підготовки Морехідного коледжу технічного флоту Національного університету «Одеська морська академія».

СПЕЦІАЛЬНОСТІ ПІДГОТОВКИ

1. Експлуатація корабельного ракетно-артилерійського озброєння

2. Експлуатація корабельного протичовнового та мінного озброєння

4. Експлуатація корабельних енергетичних установок

 

Інші вищі військові навчальні заклади та військові навчальні підрозділи закладів вищої освіти тактичного рівня у визначений термін за необхідності здійснюватимуть заходи щодо додаткового набору за окремими спеціальностями підготовки, перелік яких розміщено на сайтах зазначених закладів.

За довідковою інформацією необхідно звертатися безпосередньо до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів, закладів вищої освіти і військових коледжів сержантського складу.

Навчальний процес у військових коледжах сержантського складу проводиться наоснові концепції ступеневої освіти, яка передбачає подальше навчання випускників коледжу заосвітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» та«магістр». Після закінчення коледжу його випускники, відповідно доздобутої спеціальності, призначаються напосади сержантського (старшинського складу).

Для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» приймаються наперший курс наденну форму навчання відповідно додержавного замовлення особи, які здобули повну загальну середню освіту, відповідають вимогам Закону України «Про військовий обов’язок івійськову службу», Положення про проходження громадянами України військової служби уЗбройних Силах України.

Матеріально-технічна база коледжів включає: навчальні корпуса (навчальні аудиторії, лабораторії, конференц-зали, бібліотеки, інтернет - кафе), гуртожитки, стадіони, спортивні зали, спортивні містечки, військове стрільбище, навчально-тактичне поле, їдальня (харчування за каталогом), лазня.

За час навчання 2.5 роки курсантам не тільки надаються фундаментальні та спеціальні знання, ще дозволяють зайняти гідне місце в лавах Збройних Сил України, а й одночасно здійснюється виховання в дусі патріотизму та поваги до своєї країни, до бойових та військових традицій.

На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційниого рівня "молодший спеціаліст” до відділення військової підготовки приймаються за власним бажанням громадяни України, які здобули повну загальну середню освіту, відповідають установленим вимогам проходження військової служби та успішно пройшли вступні випробування/

Більше інформації ви можете дізнатись у найближчому обласному військовому комісаріаті або у районному (міському) військовому комісаріаті за місцем перебування на військовому обліку.