Харьковский областной ТЦК и СП

Воїни-спецпризначенці провели майстер-клас для бійців ТрО

    Черговий крок до професіоналізму зробили на Харківщині резервісти та військовозобов’язані одного з підрозділів окремої бригади територіальної оборони.

    Так, на базі навчального полігону Військового інституту танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» хлопці опановували азирозвідувального мистецтва:навчалися робити засідки, безшумно та непомітно пересуватися по різних типах місцевості.

    Цього разу в ролі військових інструкторі виступили воїни однієї із частини Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, які зараз у Східних регіонах займаються відбором рекрутів.

    - Справжні профі спецпризначення показали харків’янам, як малими силами можна перемогти великий ворожий підрозділ, - розповів військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату полковник Юрій Калгушкін. – На полігоні вони поділилися деякими своїми таємницями, а потім прийняли умовні заліки у тероборонівців. Звичайно ж, за кілька занять наші хлопці не досягли таких армійських висот, як наші гості, проте нестримне бажання вчитися новому на користь захисту України у них таки запалало.

    Поки спецпризначенці займатимуться на Харківщині відбором кандидатів для служби за контрактом у своїй частині, вони планують провести ще кілька майстер-класів для бійців інших підрозділів бригади територіальної оборони.

    - Як кажуть, краще раз побачити, ніж сто разів почути. Тому на цих заняттях з українським спецпризначенцями присутні потенційні новобранці-контрактники. Знаєте, вправні дії даних воїнів сприяють появі черг у райвійськкоматах. Адже бажаючих служити в елітних військах на Харківщині бракує, - додав полковник Юрій Калгушкін.