Харьковский областной ТЦК и СП

«За результатами оборонного огляду буде підготовлено проекти Стратегії воєнної безпеки України і Стратегічного оборонного бюлетеня України» — перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак

       Про це сьогодні, 19 липня, повідомив перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак під час презентації англомовної версії щорічника «Біла книга — 2018. Збройні Сили України».

       За словами першого заступника Міністра оборони України, який очолює зазначену Міжвідомчу робочу групу, до її складу входять представники Міноборони, Збройних Сил та сектору безпеки і оборони, які долучаються до виконання завдань (заходів) оборонного огляду, а також запрошені представники громадськості та експертного середовища.

       — Зокрема, минулого тижня засідання Міжвідомчої робочої групи відбулося за участю стратегічних радників при Міністерстві оборони та Генеральному штабі, — зазначив він.

       Іван Руснак поінформував, що предметом чергового засідання Міжвідомчої робочої групи стануть результати оцінки спроможностей, яких досягли Міноборони, Збройні Сили та інші складові сил оборони.

       — Плануємо заслухати представників Національної гвардії, Держприкордонслужби, Держслужби спеціального зв’язку та захисту інформації та інших щодо наявних спроможностей та шляхів їх розвитку на перспективу.

       Крім того, Генеральний штаб має представити своє бачення, прогноз комплекту сил і засобів сил оборони по варіантах розвитку ситуацій в залежності від викликів і загроз національній безпеці держави, — наголосив перший заступник Міністра оборони України.

       Підсумовуючи, Іван Руснак підкреслив, що за результатами оборонного огляду планується підготувати проекти основних документів: Стратегії воєнної безпеки України і Стратегічного оборонного бюлетеня України.