Харьковский областной ТЦК и СП

Повідомляємо про розслідування ситуації, яка трапилась 20 червня 2019 року, відеоматеріали якої були оприлюднені на YouTube - каналі «Хозяин двора», по факту виникнення конфлікту між громадянами та військовослужбовцями Слобідського ОРВК, 21.06.2019 року

       За випадком конфліктної ситуації, яка трапилась 20 червня 2019 року, відеоматеріали якої були оприлюднені на YouTube - каналі «Хозяин двора» (https://www.youtube.com/watch?v=EesSW532sP4) , військовою прокуратурою Харківського гарнізону по факту виникнення конфлікту між громадянами та військовослужбовцями Слобідського ОРВК, 21.06.2019 року, були внесені відомості до ЄРДР за ознаками злочину передбаченого ч.4 ст. 426 КК України. На разі Державне бюро розслідування здійснює досудове розслідування.

       Також, по вказаному факту, за наказом, військового комісара Харківського обласного військового комісаріату полковника Ю.КАЛГУШКІНА, було проведено службове розслідування, за результатом якого, та враховуючі вище зазначене відкрите кримінальне впровадження, військовослужбовці Слобідського ОРВК – учасники конфлікту, тимчасово усунуті від виконання посадових обов’язків пов’язаних з роботою з громадянами.