Харьковский областной ТЦК и СП

Школярі відвідали бойову військову частину

     В рамках вивчення предмету «Захист Батьківщини» зі старшокласниками шкіл Валківського району Харківщини проведено стрілецький день з практичним виконанням початкової вправи навчальних стрільб із АК-74на військовому полігоні.

    Азам вогневої підготовки юнаків та дівчат навчали інструктори92-ї окремої механізованої бригади. Під їхнім пильним оком школярі вивчали тактико-технічні характеристики та будову автомата, виконували нормативи із розбирання та збирання, навчалися споряджати магазини набоями,тренувались у підготовці до стрільби. Кульмінацією  тренінг-заняття стало виконання практичних стрільб  з автомата бойовими набоями.

    По завершенню практичних занять на військовому стрільбищі школярі відгукнулися на запрошення керівництва 92-ої механізованої бригади та вирушили на екскурсію до військової частини, де познайомилися з життям та побутом військовослужбовців, оглянули бойову техніку та озброєння.У кімнаті бойових традицій, серед унікальних експонатів з зони бойових дій, старшокласники поспілкувалися з бійцями,  які захищають спокій України та подякували їм за це. У Меморіальній залі бригади гості вшанували пам'ять загиблих героїв.

   - Щороку ми намагаємося долучити якомога більше школярів до подібних заходів, - розповів військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату полковник Юрій Калгушкін. – Для цього в області задіяно кілька військових полігонів різних силових структур. У нас налагоджена тісна співпраця з усіма військовими частинами, тож школярі тут часті гості. І справа не лише в успішному засвоєнні шкільної програми. Саме тут відбувається формування військового патріотизму молоді, юне покоління починає розуміти що таке армія, а дехто закохується в неї на все життя.