Харьковский областной ТЦК и СП

Інтерактивне спілкування – дієвий формат рекрутингу

     У військових комісаріатах Харківської області триває робота з відбору кандидатів на контрактну службу до Збройних Сил України. Зокрема, до неї активно залучаються мобільні групи, що складаються з представників різних військових частин. Вони ознайомлюють потенційних контрактників зі своїми підрозділами, про те чим практично буде займатися майбутній військовий відповідно до наявних у частині вакантних посад, а також інформують кандидатів про побутові умови та перспективи службового росту.

    Особлива увага надається порядку відбору кандидатів на військову службу, кваліфікаційним вимогам, терміну служби за контрактом, грошовому забезпеченню військовослужбовців рядового, сержантського та офіцерського складу, а також гарантованим державою пільгам для військовослужбовців та членів їх сімей. Ті, хто зацікавився військовою професією, отримують великий вибір посад відповідно до своїх здібностей і вподобань, та вибір місця проходження служби.

     - Таке інтерактивне спілкування – досить дієвий формат рекрутингу, - розповів начальник Харківського обласного військового комісаріату Юрій Калгушкін. – Кандидат на службу вивчає військову частину, частина вивчає його. Так, крок за кроком будується комунікація, люди починають довіряти одне одному, а згодом і діяти так, щоб виправдати цю довіру.

      Як розповів Юрій Калгушкін, у березні армійські лави поповнили понад 150 жителів Харківщини, всього ж від початку цього року з Харківського обласного військового комісаріату відправились служити до частин Збройних сил України понад 450 контрактників, з яких більше 35% мають досвід участі в ООС ( АТО).