Харьковский областной ТЦК и СП

УКРАЇНСЬКІ ВІЙСЬКОВІ ОТРИМАЛИ НОВИЙ СПЕЦОДЯГ ТА ЕКІПІРУВАННЯ

       Для військових Збройних Сил України закупили спецодяг, взуття та екіпірування, що раніше постачалося коштом міжнародної допомоги або не постачалося взагалі.

       У військо надходять: костюми спеціальні й маскувальні для снайперів та розвідників, костюми для екіпажів броньових машин, наколінники і налокітники, сумки транспортні індивідуальні, бахіли утеплені тощо.

       Наразі триває розробка і військові випробування нових зразків спецодягу, взуття та екіпірування, зокрема для снайперів: рейдових рюкзаків і чохла-килиму для перенесення зброї.

        Ці зразки поступатимуть на планове забезпечення у 2019 році, як і нові модульні бронежилети та балістичні шоломи.

       Було розроблено і затверджено 46 нормативних документів на предмети речового майна.

        Так, до нового забезпечення належать тактичні рукавички, флісові кофти, літні польові костюми, змінений зимовий одяг, сучасні кожухи із тришаровою імпортною мембраною і стійкістю до води, комбінезони для технічного складу й танкових підрозділів, бойові рюкзаки, маскувальні костюми снайпера, пінополіуретанові матраци й подушки із синтетичним наповнювачем.

       Розробка й постановка на виробництво нових зразків, їх доставка та видача кінцевому користувачеві займає мінімум півроку. Кожен предмет відповідає сучасним вимогам та не поступається зразкам в арміях країн-членів НАТО.