Харьковский областной ТЦК и СП

На Харківщині з початку року вже близько 200 осіб стали воїнами-контрактниками ЗС України

    У Харківському обласному військовому комісаріаті відбулася відправка чергової команди призовників, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом, до навчальних центрів Збройних Сил України.

     Протягом наступних декількох місяців понад 80 хлопців та дівчат опанують військові спеціальності, а потім їх розподілять по армійським колективам.

    - Разом із цією командою у січні 2019 року ми направили до війська близько 200 мешканців Харківщини. Кожен четвертий-п’ятий із них має статус учасника бойових дій. Із усіх новобранців 8 належать до чарівної статі. Найбільшу кількість призовників ми відправили до частин Сухопутних військ, підрозділів Десантно-штурмових військ чи морської піхоти, - зауважив військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату полковник Юрій Калгушкін.

     За словами офіцера, чимало захисників України приходять до районних військкоматів із високим рівнем патріотизму та просять, аби їх направили саме до тих з’єднань і частин, що залучаються до виконання бойових завдань  на Донбасі.