Харьковский областной ТЦК и СП

Постановка завдань по виконанню заходів територіальної оборони на 2019 рік

       25 січня 2018 року за ініціативою Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органамиХарківської обласної державної адміністраціїспільно з Харківським обласним військовим комісаріатом було проведено підведення підсумків роботи з організації територіальної оборони області у 2018 році та визначення основних завдань на 2019 рік.

       У проведені заходу взяли участь посадові особи штабу зони територіальної оборони, районних (міських) військових комісаріатів Харківської області, офіцери управління окремої бригади та окремих батальйонів територіальної оборони та посадові особи районних державних адміністрацій, міських рад міст обласного значення, які відповідають за напрям роботи з територіальної оборони.

       На початку заходу військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату полковник Юрій Калгушкін вручив нагороду начальника Генерального штабу – Головнокомандувача ЗСУ, Директору Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Олексію Максимову.

       «Харківська область є кращою по виконанню заходів територіальної оборони, і нагороди від начальника Генерального штабу ЗСУ є високою оцінкою нашої з вами спільної діяльності» - зауважив Олексій Максимов. Який в свою чергу заохотив грамотами та подяками посадовців, які своєю діяльністю внесли вагомий вклад в зміцнення територіальної оборони Харківщини.

        В ході проведення заходу були розглянуті питання стану виконання заходів територіальної оборони в Харківській області у 2018 році, організації взаємодії органів державної влади з органами військового управління з питань підготовки та всебічного забезпечення підрозділів територіальної оборони, реалізації прийнятих програм територіальної оборони, порядку комплектування підрозділів територіальної оборони.