Харьковский областной ТЦК и СП

Артисти із Харкова виступилиу районі проведення операції Об’єднаних сил

П’ять концертів протягом трьох днів провели у районі проведення операції Об’єднаній сил артисти із Харкова.

Так, творчі колективи  9-го Гарнізонного будинку офіцерів (м. Харків) об’єднали зусилля зіспіваками ансамблю «Екіпаж» - курсантами   Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, аби порадувати бійців Об’єднаних сил та місцевих мешканців.

- Ми виступили у таких населених пунктах, як: Часів Яр, Торецьк, Сєвєродонецьк та Кримське. Здебільшого нашими глядачамибули військовослужбовці різних підрозділів та пацієнти двох військово-мобільних госпіталів. Також на наші концерти приходили цивільні люди, серед яких було чимало дітей. Зауважу, що це не перший та не останній наш візит до району проведення бойових дій, - пояснив старший концертної бригади директор 9 ГБО працівник ЗС України Юрій Максимченко.

У репертуарі військових артистів були українські національні, військово-патріотичні та ліричні пісні, а також, чого раніше не було, виконання бальних танців.

На початку ж кожного концерту гості разом із армійцями та цивільними мешканцямитрадиційно вшановували хвилиною мовчання пам’ять Героїв, якіпоклали свої життя за свободу України, а наприкінці - виконували Державний Гімн України.

- Під час виступу у прифронтовому Кримському наші пісні та танці супроводжувалися ворожими пострілами. Це добре чули місцеві і військові, але це не завадило їхньому патріотичному настрою. Навпаки – Гімн України під такий «акомпанемент» набув ще більшого значення в наших душах. Словами це важко передати, - пригадав соліст ансамблю «Екіпаж» курсант ХНУПС Олександр Яковенко.

За словами Юрія Максимченка, його підлеглі вже працюють над наступною концертною програмою для поранених бійців Об’єднаних сил, які лікуються на Харківщині. Навесні ж вони планують знову із гастролями поїхати на Донбас.