Харьковский областной ТЦК и СП

Україна впевнено прямує до членства в ЄС та НАТО – Президент України Петро Порошенко

       Ми впевнено йдемо своїм шляхом. Це шлях побудови демократичної, правової, європейської держави, яка чітко і цілеспрямовано прямує до членства в Європейському Союзі і НАТО. Це шлях нашого національного консенсусу, національної ідеї. І з цього шляху, я впевнений, ми вже не звернемо«, — сказав Президент України Петро Порошенко на щорічній зустрічі з іноземними дипломатами.

       «Україна успішно впроваджує докорінні зміни у сфері безпеки і оборони держави. Українська армія вже увійшла у десятку найпотужніший армій Європи. А прийнятий у минулому році закон про національну безпеку ще більш швидкими темпами наближатиме нас до стандартів НАТО», — додав Президент України Петро Порошенко.

       Президент України Петро Порошенко підкреслив, що пріоритет членства в ЄС і НАТО буде зафіксований безпосередньо в Конституції. «Сподіваюся, що цю мою ініціативу ближчим часом у другому читанні підтримає український Парламент. Це стане нашим додатковим запобіжником проти будь-яких спроб реваншу», — зазначив Президент України Петро Порошенко.

       Президент України Петро Порошенко також подякував Сполученим Штатам та іншим стратегічним партнерам України за підтримку та допомогу нашій країні.