Харьковский областной ТЦК и СП

На Харківщині організовано розпочалася "Приписна кампанія-2019"

       У січні-березні на Харківщині близько 7500 юнаків 2002 року народження запросять до райвійськкоматів.

       На Харківщині у перші дні 2019 року успішно стартувала приписка юнаків 2002 року народження при районних (міських) військових комісаріатах. Так, протягом трьох місяців - до 31 березня - близько 7500 осіб, яким цього року виповниться 17 років, запросять до райвійськкоматів, де їх перевірять на предмет придатності до військової служби із наданням відповідного посвідчення.

       За словами військового комісара Харківського обласного військового комісаріату полковника Юрія Калгушкіна, поки у військкоматах спостерігається досить мала кількість допризовників. Адже організовано і масово юнаки прибуватимуть після 14 січня, коли закінчяться зимові канікули.

       - Прошу усіх майбутніх захисників України, які народилися у 2002 році, за повісткою і своєчасно прибути до РВК, аби пройти медичний огляд, поспілкуватися із психологами, заповнити необхідні документи тощо. Нагадаю, що це важливий загальнодержавний захід. Тому ставитися до нього треба із відповідальністю, щоб потім не виникало жодних проблем, - зауважив офіцер.

       До речі, у ході приписної кампанії традиційно проводитиметься роз’яснення щодо можливості їхнього навчання у військово-навчальних закладах. За попередніми даними, цього року стати курсантом планують декілька сотень юних патріотів із числа мешканців Харківщини.

       - До цього часу у кожному райвійськкоматі складено план-графік прийому допризовників, аби уникнути великих черг біля кабінетів. Ці строки прибуття ми довели директорам шкіл та коледжів. Також ми передбачили перевезення хлопців транспортом із відділених куточків регіону.

       Відзначаю велику допомогу із матеріально-технічним забезпеченням нашої роботи з боку місцевих органів самоврядування, - пояснив заступник військового комісара Харківського ОВК підполковник Олександр Томашевський.

       Довідка: На Харківщині у 2018-му приписці при районних (міських) військкоматах підлягало близько 8500 осіб, а позаминулого року – приблизно 9000.