Харьковский областной ТЦК и СП

Близько 2000 мешканців Харківщини протягом 2018-го стали воїнами-контрактниками ЗС України Протягом 2018 року близько 2000 мешканців Харківщині стали до лав воїнів-контрактників ЗСУ

       У Харківському обласному військовому комісаріату підбито попередні підсумки цьогорічної роботи щодо відбору кандидатів для походження військової служби за контрактом у Збройних Силах України.

       - Близько 2000 мешканців нашого регіону вже стали воїнами-контрактниками та зараз успішно захищають Україну в різних її куточках. Переважна більшість, а це приблизно 70% поповнили лави Сухопутних військ, решта носять знаки розрізнення інших видів наших Збройних Сил, - розповів військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату полковник Юрій Калгушкін.

       За словами офіцерів Харківського обласного військкомату, фінальну риску в цій роботі можна буде підвести не раніше наступного тижня, після формування і відправки крайньої цього року команди новобранців-контрактників для проходження спеціальної підготовки у навчальних центрах оборонного відомства.

       - Ми плануємо із усіх бажаючих служити в армії відібрати ще приблизно 50-70 осіб, які зустрінуть Новий рік вже у погонах військовослужбовця. До речі, приблизно 250 хлопців та дівчат у 2018-му ми направили до Десантно-штурмових військ чи морської піхоти. Приємно констатувати, що кожен третій-четвертий з усіх цьогорічних призовників-контрактників, прийшов до районних військкоматів із посвідченням учасника бойових дій, - додав полковник Юрій Калгушкін.

       Щодо пріоритетів у роботі підлеглих наступного року, то військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату назвав продовження відбору воїнів-контрактників для служби у військових колективах Десантно-штурмових військ та частин морської піхоти, а також у бойових з’єднаннях Сухопутних військ.