Харьковский областной ТЦК и СП

Ветерани АТО з інвалідністю в рамках реабілітаційної програми літали на літаках під Харковом

     Півсотні ветеранів АТО з інвалідністю піднялися в небо разом з пілотами на висоту 500 метрів.

     Акція на підтримку ветеранів АТО з інвалідністю 1,2 і 3 груп в рамках реалізації психосоматичної реабілітаційної програми "Небо без обмежень", відбулася на аеродромі в Коротичі за фінансової підтримки «Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО» і організаційної підтримки «Всеукраїнського товариства ветеранів АТО і ООС», а також «Харківського аероклубу імені Валентини Гризодубової".

    Учасники програми в Коротичі тричі піднялися в небо на висоту 500 метрів. Підйоми здійснені з пілотами на літаку Ан-2 місткістю 12 осіб і трьох двомісних літаках марки ХАЗ-30.

    Підтримати учасників програми прийшли їх рідні та близькі, представник волонтерських та громадського організацій Харкова, школярі та кадети. На заході був присутній заступник обласного військового комісара підполковник Андрій Семенович, який подякував організаторам заходу за ту роботу яка здійснюється в рамках допомоги ветеранам які втратили здоров’я захищаючи Україну, а учасникам Акції вислови підтримку та шану за їхній незламній дух та волю до життя.

    Заплановані стрибки з парашутами за участю ветеранів з інвалідністю разом з інструкторами довелося відкласти через низьку хмарність та обмерзання.

    За останні 3 роки участь у програмі "Небо без обмежень" взяли понад тисячу ветеранів АТО і ООС з інвалідністю з різних областей країни.