Харьковский областной ТЦК и СП

Заняття з підрозділами територіальної оборони Харківщини

      Сьогодні, 15 грудня, на Харківщині, вході одноденних перевірочних зборів, відбулися комплексні тактичні заняття з резервістами та військовозобов’язаними оперативного резерву ІІ черги, які приписані до окремої бригади територіальної оборони.

    Захід відбувся на базі навчально-тренувального комплексу Військового інституту танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

    На навчальних місцях, під керівництвом досвідчених офіцерів та курсантів танкового інституту, резервісти отримали знання з діями військовослужбовця у бою, надання першої медичної допомоги при пораненнях різного ступеня важкості, ознайомилися з призначенням, загальною будовою вибухових пристроїв та діями під час розмінування місцевості. Практично відпрацювали питання щодо вдосконалення навичок володіння зброєю, одноманітності прицілювання тощо.

   Також для присутніх курсанти-танкісти продемонстрували дії посиленого танкового взводу під час ведення бою з умовним противником. В ході показового бою, під прикриттям механізованих відділень, підрозділи медичного та технічного забезпечення вміло здійснили евакуацію поранених та пошкодженої техніки з поля бою.

    Окрім цього бійці територіальної оборони змогли практично потренуватися у боротьбі з броньованою технікою, пройшовши обкатку танками.

    За ходом занять спостерігали та приймали участь заступник Голови ХОДА Олександр Скакун, Директор Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ХОДА Олексій Максимов та Голова Дергачівської РДА Костянтин Жидков

    За словами військового комісара Харківського обласного військового комісаріату полковника Юрія Калгушкіна, особовий склад підрозділів територіальної оборони з максимальною відповідальністю підійшов до процесу занять, сумлінно відпрацювавши навчальні питання з основних видів бойової та спеціальної підготовок.

    Слід нагадати, що на Харківщині з 8 грудня розпочато перевірочні збори з військовозобов’язаними та резервістами оперативного резерву ІІ черги, приписаними до окремої бригади територіальної оборони. Також сьогодні в рамках єдиного стрілецького дня відбулись заняття з виконанням практичних стрільб ще у 6 районах  Харківської області. Всього до зборів, які триватимуть до 22 грудня, залучено понад три з половиною тисячі бійців територіальної оборони.

Перегляд відео-сюжету тут