Харьковский областной ТЦК и СП

На Харківщині розпочалися збори із бійцями з’єднання територіальної оборони

     Сьогодні,08 грудня у декількох районахХарківщини під керівництвом військового комісара Харківського обласного військового комісаріату розпочались перевірочні збори з військовозобов’язаними та резервістами оперативного резерву другої черги  окремої бригади територіальної оборони.

     - Захід проводиться в формі єдиного стрілецького дня, - пояснив командир бригади підполковник Ігор Кіфоренко. -  У ході даних зборів проводитимуться заняття з вогневої, тактико-спеціальної та медичної підготовок. Практичні заняття організовано на базі військових полігонів бойових частин Збройних Сил України та Національної Гвардії України.

      За словами військового комісара Харківського обласного військового комісаріату полковника Юрія Калгушкіна, у перший день занять – 08 груднясвої професійні навички вдосконалили понад тисяча військовозобов’язаних та резервістів.

     - Керівниками на учбових місцях призначено найбільш підготовлених військовослужбовців із бойовим досвідом. Такожна громадських засадах в організації зборів широко залучались інструктори різних військово-спортивних та військово-патріотичних об’єднань. Таким чином, ми постаралися максимально досягти навчальних цілей та озброїти захисників України новими військовими знаннями і навичками, - підсумував полковник ЮрійКалгушкін.

      Збори з військовозобов’язаними та резервістами оперативного резерву другої черги  окремої бригади територіальної оборони на Харківщині триватимуть до 22 грудня.