Харьковский областной ТЦК и СП

На Харківщині проводили чергову команду резервістів до частини Десантно-штурмових військ

       Сьогодні у Харківській області сформовано вже другу команду резервістів і направлено до однієї із частин Десантно-штурмових військ.

      Так, протягом дня із різних куточків регіону до обласного військового комісаріату викликалося понад 100 осіб, які входять до військового оперативного резерву першої черги і мають бойовий досвід.

       - З усіх резервістів та військовозобов’язаних ми сформували одну команду загальною кількістю близько 50 осіб. Мотивація даних хлопців дуже висока, а фізичні і психологічні якості є чи не найкращими серед мешканців нашого регіону. Адже служба воїна-десантника обумовлюється потужними навантаженнями і моральною стійкістю до труднощів.

      Наступні 15 діб дані захисники України проведуть на полігонах чи різних тактичних полях, де вдосконалять військові навички, - пояснив військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату полковник Юрій Калгушкін.

       По мірі прибуття чоловіків із районних військкоматів, у Харкові перед ними із порядком проведення зборів виступили військові юристи, фінансисти, тиловики та інші офіцери облвійськкомату.

       - Починаючи із 2 грудня і до кінця поточного тижня військкомати відправлять до Збройних Сил України для проходження 15-денних зборів понад 400 резервістів та військовозобов’язаних. Таким чином, до 26 грудня усі мешканці Харківщини встигнуть повернутися додому, - додав полковник Юрій Калгушкін.