Харьковский областной ТЦК и СП

Увага! Збори резервістів першої черги під час воєнного стану

     Згідно Директиви Начальника Генерального Штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України з 01 по 25 грудня 2018 року Харківським обласним військовим комісаріатом буде проведений призов на навчальні збори до військових частин Оперативного командування "Схід" військовозобов’язаних оперативного резерву першої черги.

     Навчальні збори резервістів проводяться з метою посилення бойової готовності військових частин, відновлення практичних навичок і вмінь резервістів за їхніми військово-обліковими спеціальностями. а у разі необхідності доукомплектування бойових підрозділів військовозобов’язаними зі складу оперативного резерву першої черги.

     На час зборів гарантується: збереження робочого місця, середньомісячна зарплатня на підприємстві, забезпечення військовою формою одягу, харчуванням та медичним обслуговуванням.

      Керівництво Харківського обласного військового комісаріату переконане, що резервісти, які стоять на обліку в районних (міських) військових комісаріатах міста Харкова та області професіонали високого ґатунку, справжні патріоти своєї Батьківщини і з розумінням поставляться до ситуації, яка склалась в нашій рідній Державі та добровільно прибудуть до своїх комісаріатів для участі в навчальних зборах.

     «Вже зараз ми отримали сотні дзвінків від учасників АТО, від наших воїнів, які знаходяться в оперативному резерві, щодо того, що вони вже зараз пакують рюкзаки і готові виступати на оборону Держави. Рішення про введення воєнного стану не передбачає негайної мобілізації, але будуть проведені військові збори з резервом першої черги. Я звертаюся до вас, шановні ветерани, будьте напоготові», - Президент України - Верховний Головнокомандувач Збройними Силами України Петро Порошенко.