Харьковский областной ТЦК и СП

Військовослужбовці Харківського обласного військового комісаріату здали кров для поранених бійців Харківського військового шпиталю

     Подібну акцію харківські військовослужбовці проводять вже не вперше. Постійно спілкуються з лікарями в госпіталі, щоб відстежувати наскільки необхідна кров пораненим і воїнам з важкими хворобами.

    Підполковник Володимир Кленов - почесний донор. Розповідає, здавав кров вже майже сотню раз. Спочатку - для людей з важкими захворюваннями, тепер - ще й для поранених на Донбасі бійців. Що потрібно робити за добу до забору крові може перерахувати напам'ять - жирного не їсти, алкоголь не вживати і добре виспатися.

- "Я був призваний по мобілізації, я бачив яка це напруга знаходитись там і як важко, коли щось трапляється, і крові може не оказатися, тоді буде трагедія. Тому я і здаю свою кров, хочу якось бути потрібним для своєї держави і хочу надати якусь допомогу людям." - сказав підполковник Володимир Кленов.

      Заступник обласного військового комісара, Сергій Гатченко, теж донор з досвідом. В останній раз здавав кров для поранених воїнів в цьому році в січні, через кілька місяців знову прийшов в центр, щоб таким чином, можливо, врятувати комусь життя.

- "Головне - не скривати хвороби, якщо є такі, там вірусний гепатит і так далі. Тому десь третина військовослужбовців, які хворіли, зараз не прибули сюди, а так... Звички - я не палю, в міру вживаю алкоголь. Дотримуюсь, якщо можна, дієти." - сказав полковник Сергій Гатченко.

- "Сьогодні 25 військовослужбовців Харківського обласного військового комісаріату здають кров, але бажаючих більше. Плануємо ще завтра здати кров, враховуючи обов'язки, які зараз виконують військовослужбовці в районних і обласних військових комісаріатів." - сказав обласний військовий комісар Юрій Калгушкін.