Харьковский областной ТЦК и СП

Заняття по вогневій підготовці з призовниками

       На сьогодні районні військкомати Харківської області проводять детальний аналіз облікових даних про кількісний і якісний склад призовників, які проживають у кожному районі, та області в цілому. Також у військкоматах поглиблено вивчають потенційних призовників.

      До роботи з вивчення особистих якостей призовників, особливостями добору поповнення для режимних частин, порядком проведення бесід і заповнення листків вивчення та іншими питаннями, залучаються найбільш досвідчені робітники військових комісаріатів, викладачі допризовної підготовки навчальних закладів та офіцери запасу.

      В неділю 11 листопада на збірному пункті Харківського обласного військового комісаріату інструкторами Київського та Московського районних військових комісаріатів м. Харкова з призовниками були проведені теоретичні та практичні заняття та по вогневій підготовці. Новобранці були детально ознайомлені з правилами техніки безпеки при поводжені зі зброєю. А тактико-технічні дані сучасного стрілецького озброєння визвали неабиякий інтерес.

       На практичному занятті були відпрацьовані вправи по застосуванню особистої стрілецької зброї в обороні та під час наступального бою. Всі вправи виконувалися з одітими захисними обладунками: кевларовому шоломі та бронежилеті.

       На закінчення заняття серед призовників були проведені змагання на швидкість розбирання та складання автомата Калашнікова АК-74. Перше та третє місця зайняли представники Харківського ОРВК м. Харкова, а друге – Слобідського ОРВК м. Харкова. Переможці були нагороджені грамотами.

      Заняття досягли своєї мети, новобранці поповнили свої знання новинами про сучасне стрілецьке озброєння Сухопутних військ та отримали практичні навички при використанні зброї в бою.