Харьковский областной ТЦК и СП

АНОНС

До уваги представників ЗМІ, які працюють на Харківщини!

     У понеділок, 12 листопада об 11:00 запрошуємо Вас до Харківського обласного військового комісаріату, де в цей час завершиться формування декількох  команд призовниківіз числа випускників військових кафедр, відібраних для служби на офіцерських посадах у Збройних Силах України і відбудеться їхня відправка  до навчальних центрів.

    За словами військового комісара Харківського обласного військового комісаріату полковника Юрія Калгушкіна, із сотень офіцерів запасу відібрано лише 39 мешканців Харківщини. Ці хлопці та дівчата  служитимуть в офіцерських погонах протягом 18 місяців. Так, перші 90 днів вони проведуть у військово-навчальних закладах, а потім їх розподіллять по стройових військових частинах. Проте до району бойових дій на Донбасі їхне направлятимуть.

   - Цю категорію призовників у армії неформально називають  «офіцери-строковики». Проте, я спілкувався із більшістю новобранців і скажу, що приблизно половина вже планує по завершенню 18 місяців служби, підписати контракт і далі служити у ЗСУ. Середній вік рекрутів складає 27 років, - пояснив офіцер.

     12.11.2018 року журналісти зможуть поспілкуватися із командуванням облвійськкомату, призовниками та представниками військових частин, які прибули за хлопцями, а також постежити заскладним процесомформування команд призовників тощо.

Місце проведення: Харків, вул. Кацарська, 56 (Харківський обласний військкомат (район Південного залізничного вокзалу)

Бажаючим висвітити даний захід необхідно повідомити про своє бажаннята надати свої дані (назва ЗМІ, ПІБ журналістів) за телефоном 099-005-98-43 чи на ел. адресу kharkiv_ rmc@meta.ua.Контактна особа - Дмитро Горбунов.