Харьковский областной ТЦК и СП

Найщиріші вітання з нагоди 5-ої річниці створення навчального закладу.

     2 листопада Державна гімназія-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» відзначила 5-річний ювілей навчального закладу, який відкриває для багатьох поколінь нашої держави мужність і загальнолюдські цінності. Життєвий шлях Кадетського корпусу розпочався 5 листопада 2013 року. У 2013 році навчалося 106 вихованців у 10 та 11 класах. У 2014 році з’явилися 9 класи, в 2015 році – 7 та 8 класи. У 2016 році кількість кадетів складала більш ніж 500 чоловік. З 01 вересня 2018 року у навчальному закладі функціонують 17 класів (взводів), що поділяються на 5 рот загальною кількістю 510 кадетів. У Кадетському корпусі навчаються діти з 17 областей України та міста Києва.

     З вітальним словом до всіх присутніх звернувся Начальник Державної гімназії-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» генерал-майор СЕРЕДА Олексій Порфирович. Зі словами вдячності від імені усіх батьків до колективу Кадетського корпусу звернулася Тетяна Анатоліївна Павлова, голова Ради батьківських комітетів Кадетського корпусу. Нагородили на сцені пам’ятними знаками з нагоди 5-ої річниці тих, хто своєю щоденною працею створили унікальний навчальний заклад ,який вже 5 років наслідує кращі традиції кадетського виховання. Також наказом Начальника за сумлінне виконання службових обов’язків, старанність, високі показники у фізичній культурі та спорту, зразкову дисципліну, розумну ініціативу та з нагоди 5-ої річниці Кадетського корпусу нагородили відзнакою Начальника Кадетського корпусу таких кадетів:

     кадета 1 роти ПОНОМАРЬОВА Віктора Олександровича · віце-сержанта 2 роти КУРИЛИШИНА Яна Олеговича · молодшого віце-сержанта 3 роти СКЛЯР Вадима Владиславовича · кадета 4 роти САВЕНКО Микиту Георгійовича · кадета 4 роти ПТУШКІНА Миколу Сергійовича · віце-сержанта 4 роти ПЕРЕЯСЛОВСЬКОГ Данила Олеговича · старшого кадета 4 роти ТРУШОВА Якима Романовича.

     На нашому святі були присутні поважні гості – МАКСИМОВ О.М., генерал-лейтенант САДКОВИЙ В.П., генерал поліції третього рангу СОКУРЕНКО В.В., генерал-майор ІГНАТЬЄВ А.М., полковник юстиції МЕЛЬНИК С.М., полковник ЛУК’ЯНЕНКО В.В., полковник СЕРПУХОВ О.В., полковник ГАТЧЕНКО С.В., полковник ТОВМА М.І. та інші. Найщиріші вітання усім присутнім у цій залі з нагоди 5-ої річниці створення пролунали від творчих колективів, а саме підрозділу барабанщиць ХНУВС, вокального колективу «Аніма» і танцювального колективу «Флейм» НУЦЗУ, колективу театру танців «Орпус» 9 ГБО, вокального ансамблю «Форсаж» ХНУПС імені Івана Кожедуба і від кадетів гімназії-інтернату.

     Творчих успіхів, невичерпного ентузіазму, мудрості, натхнення, нових здобутків Державній гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус». З ювілеєм!