Харьковский областной ТЦК и СП

Інформація про результат розслідування

     У мережі Інтернет 11.10.2018 року невстановленою особою опубліковано відеоматеріал тривалістю 1 хв. 43 с під назвою «Беспредел! Призывников хватают на улице. Купянск, Харьковская область. 2018 год». У даному відеоролику зафільмовано конфліктну ситуацію за участі осіб у військовій формі одягу, особи у поліцейській формі та цивільної особи.

    На виконання наказу військового комісара Харківського обласного військового комісаріату  з метою з’ясування можливої причетності військовослужбовців військкомату до зафільмованої події було проведено службове розслідування.

    За результатами  проведення службового розслідування та вивчення наявних матеріалів встановлено:

  • з наявного відеоролика не має можливості виявити причину виникнення конфліктної ситуації за участі осіб у військовій формі одягу, особи у поліцейській формі і цивільної особи та дату знімання і місце події;
  • серед осіб, що зафільмованих у відеоролику, військовослужбовців Куп’янського військкомату не ідентифіковано;
  • станом на 25 жовтня 2018 року повідомлень від Куп’янського ВП ГУ НП України в Харківській області, про наявність зареєстрованих скарг та заяв на дії військовослужбовців військкомату не надходило.

      Шановні харків’яни!  У випадку незаконних дій, щодо призову на строкову військову службу з боку співробітників військових комісаріатів Харківської області просимо негайно повідомляти на телефон гарячої лінії (057) 712-08-77.