Харьковский областной ТЦК и СП

Урочиста відправка призовників "Осінь-2018"

     Сьогодні 10 жовтня 2018 року на обласному збірному пункті  Харківського обласного військового комісаріату відбулись урочисті  проводи перших  призовників осінньої призивної компанії. Розділили урочисту мить та побажали вдалої служби призовникам рідні та близькі призовників, представники Харківської обласної державної адміністрації та учасники АТО.

     "Сьогодні звичайні молоді хлопці стали складовою сильної, боєздатної та сучасної армії, яка здатна захистити свою країну від агресії з боку будь-якого ворога. Я дякую всім призовникам, які приходять у військові комісаріати і висловлюють бажання служити Батьківщині, а також я дякую їхнім батькам за те, що вони підтримали це прагнення своїх дітей" – наголосив виконуючий обов’язки військового комісара Харківського обласного військового комісаріату полковник Сергій Гатченко

     До навчальних центрів сьогодні направлено 60 осіб. За період осінньо-зимової призовної кампанії, буде призвано близько 1550 хлопців віком від 20 до 27 років які стануть до лав воїнів Збройних Сил України та інших військових формувань.

     За історичною традицією представниками духовенства був здійснений обряд благословення призовників на добру службу Батьківщині.

     До уваги призовників та гостям заходу були представлені показові виступи  підрозділів Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України.

     Після проведення урочистої частини заходу для майбутніх військовослужбовців, їх рідних та гостей в актовому залі був проведений святковий концерт.