Харьковский областной ТЦК и СП

До уваги представників ЗМІ та родичів призовників

     10 жовтня на Харківщині відбудуться урочисті проводи солдатів-строковиків

     У середу, 10 жовтня о 10:00 запрошуємо вас до збірного пункту Харківського обласного військового комісаріату за адресою: м. Харків, вул. Велика Панасівська, 205 (колишня Котлова), де у рамках призовної кампанії «ОСІНЬ-2018» відбудеться урочиста відправка першої команди призовників-строковиків кількістю 60 осіб.

     Осінньо-зимова призовна кампанія, в ході якої близько 1550 хлопців віком від 20 до 27 років стануть до лав воїнів Збройних Сил України та інших військових формувань, розпочалася 1 жовтня і триватиме до 31 грудня 2018р.

     В рамках попередньої призовної кампанії з Харківщині у квітні-травні на строкову службу направлено 1080 юнаків, а восени 2017 року новобранців було лише 700.

     В урочистостях з нагоди проводів юних воїнів планують узяти участь представники місцевих органів самоврядування, ветерани Збройних Сил України, учасники АТО, ООС, представники православного духовенства, батьки та рідні призовників.

     Також у цей день на плацу військової установи свій професійний вишкіл продемонструють кращі воїни Збройних Сил України та Національної гвардії України.

     Журналісти зможуть поспілкуватися із командуванням обласного військкомату, призовниками та представниками військових частин, які прибули за хлопцями, а також постежити за процесом проходження медкомісії та профвідбору кандидатами для проходження строкової служби.

     Бажаючим висвітити даний захід необхідно повідомити про своє бажання бути в військкоматі за телефоном 066-762-44-06, 098-308-42-61 чи на ел. адресу kharkiv_rmc@meta.ua .
Контактна особа – Саранцев Віталій.