Харьковский областной ТЦК и СП

Єдина Родина Україна

     5 жовтня 2018 р. у Харківській області проходить форум «Єдина родина Україна» під лозунгом «Біда нас не зламала. Біда нас об'єднала»

     До Харкова з усієї України з'їхалися родичі загиблих в зоні АТО та ООС. Близько трьох сотень людей взяли участь в заходах на Меморіальному комплексі «Висота Маршала Конєва» в Солоницівці. Також для гостей було організовано тематичний концерт у Палаці культури ГУ Національної поліції.

     Цей захід знаковий. До Харкова з'їхалися практично з усіх областей України матері, дружини, сестри, батьки тих хлопців, які віддали своє життя за свободу і незалежність нашої країни, вони загинули в зоні АТО та ООС. Ініціативу провести такий зліт в Харкові підтримала глава області Юлія Светлічная. В організації заходу були задіяні всі профільні структури.

     В рамках форуму родичі загиблих мають можливість поспілкуватися один з одним і знайти шляхи вирішення наболілих проблем. «Це люди, яких об'єднала одна трагедія. Їх сини, чоловіки, брати віддали своє життя за безпеку в нашій країні. Мешканці Харківської області, як ніхто, розуміють те, що завдяки цим героям наш регіон - мирний, і розвивається. Звичайно, запросивши людей до Харкова, який частково був в зоні АТО, важливо показати, чим сьогодні ми живемо, що нам вдалося зробити - знову ж таки, тільки завдяки подвигу сміливих і патріотичних вояків. Ми всі - в неоплатному боргу перед ними. Люди повинні розуміти, що вони сьогодні знаходяться у відкритій комунікації з владою, ми не байдужі до їх трагедії », - сказав Михайло Черняк.

     Один з організаторів форуму «Єдина родина України» волонтер Марина Полякова зазначила, що в рамках заходу відбудеться нарада, де будуть представлені напрацювання та ідеї кожної області по вирішенню питань, з якими стикаються члени сімей загиблих в зоні ООС.