Харьковский областной ТЦК и СП

У Харківському національному університеті Повітряних Сил курсанти 3 курсу завершили льотну практику на літаках ХАЗ-30

     У Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відбулися урочистості з нагоди завершення практичного льотного навчання на літаках ХАЗ-30 курсантами 3 курсу льотного факультету.

     Вже шостий рік поспіль, починаючи з 2013 року, юні «кожедубівці» проходять перше знайомство з небом на вітчизняному легкомоторному літаку ХАЗ–30 на аеродромі Харківського аероклубу імені Валентини Гризодубової ТСО України.

     Під час урочистостей заступник начальника університету з льотної підготовки полковник Валерій Єрошенко із задоволенням відзначив, що курсанти повністю опанували техніку пілотування літака  ХАЗ–30, продемонстрували високий рівень практичних знань, якісне засвоєння необхідних навичок та умінь з теорії та практики керування літальним апаратом. Також він подякував всім причетним до льотної підготовки курсантів привітав особовий склад льотного факультету та аероклубу із завершенням чергового важливого етапу підготовки майбутніх льотчиків та нагородив кращих фахівців за результатами льотного навчання.

     Всього ж згідно програми навчання курсанти провели у небі за штурвалом ХАЗ-30 більше 55 годин. При цьому, польоти виконувались на швидкості до 200 кілометрів за годину у діапазоні висот від 150 до 900 метрів. З метою якісного навчання, більша половина від усього польотного часу була відведена зведеним польотам.

     Майже 30 майбутніх льотчиків успішно виконали програму льотного навчання, на практиці, виконуючи польотні завдання, довели свою фахову придатність для виконання більш складних польотів вже на навчально-бойових літаках та стали повноправними членами льотного братерства.