Харьковский областной ТЦК и СП

У Харківському національному університеті Повітряних Сил завершено курси підвищення кваліфікації фахівців морально-психологічного забезпечення

     В стінах Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба завершилися курси підвищення кваліфікації фахівців морально-психологічного забезпечення військових частин Повітряних Сил Збройних Сил України.

     Головна увага викладачів кафедри психології та педагогіки під час проведення занять приділялася практичній підготовці, вивченню нових методик і технологій роботи з особовим складом з урахуванням досвіду операції об’єднаних сил.

     Під час проведення курсів слухачі виконали кваліфікаційні роботи та успішно їх захистили. В своїх роботах, спираючись на досвід служби та набуті на курсах знання, офіцери надали обґрунтовані пропозиції щодо вдосконалення навчально-матеріальної бази морально-психологічного забезпечення з урахуванням специфіки родів військ Повітряних Сил ЗС України та надали пропозиції щодо покращення методики роботи посадових осіб з питань профілактики девіантної поведінки в підрозділі.

     Завершальним етапом проведення курсів стало складання комплексного екзамену, на якому слухачі показали високий рівень теоретичних знань та практичних навичок щодо надання психологічної само- та взаємодопомоги в екстремальних умовах.

     - Сучасна реальність ставить людський фактор на перше місце, тому офіцери структур морально-психологічного забезпечення формуючи, підтримуючи та поновлюючи морально-психологічний стан особового складу повинні використовувати новітні технології та методики набуті Збройними Силами України в ході бойових дій, - зазначив заступник начальника університету по роботі з особовим складом полковник В’ячеслав Лук’яненко.

     Також протягом навчання слухачі курсів мали можливість ознайомитися з навчально-матеріальною базою університету, відвідати громадський музей «Обереги музичної Харківщини», історичний музей, театри та інші культурні місця міста.