Харьковский областной ТЦК и СП

На Харківщині стартувала активна фаза призову «Осінь-2018»

     У Харкові із керівництвом обласної та районних призовних комісій обговорено питання проведення призову «Осінь-2018»

 

     На базі  Харківського обласного військового комісаріту проведено одноденний iнстpукторсько – методичний  збір із членами обласної та всіх районних призовних комісій щодо порядку організації та проведення призову громадян України на строкову військову службу восени 2018 року.

     Відкрив захід директор департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської ОДА Олексій Максимов.

     - Ми успішно провели весняний призов. Та завжди у будь-якій роботі є передовики та ті, які відстають. Причину бачу у слабкій роз’яснювальній роботі та не розумінні деякими посадовцями у районах того, що відбір солдатів-строковиків і різні мобілізаційні заходи є не другорядною справою, а скоріше найголовнішою. Тому звертаю увагу керівників райдержадміністрацій на тісній співпраці в цьому плані з військкоматами, правоохоронцями, цивільними лікарями та іншими. Впевнений, що все у нас вийде, якщо ми працюватимемо однією командою, - зауважив Олексій Максимов.

     Далі перед присутніми виступив військовий комісар Харківського обласного військкомату полковник Юрій Калгушкін.

     - До цього часу до райвійськкоматів уже викликано сотні осіб з метою вивчення на предмет вивчення придатності до військової служби. Із 1 вересня всі медичні комісії працюють із юнаками. А з проведенням сьогоднішніми зборами, ми фактично перейшли до активної фази призовної кампанії «Осінь-2018». Головною її особливістю є те, що кількість призовників значно збільшено із 1080 хлопців, як це було навесні, до 1550 новобранців. Час, відведений на цю роботу продовжено і цього року ми проводимо відправки команд призовників у жовтні-грудні, - зауважив офіцер.

     Далі про особливості своєї роботи в ході призову виступили: головний спеціаліст відділу з медичної діяльності управління охорони здоров’я Харківської ОДА Олеся Лапта, офіцери Національної гвардії України та воїни-прикордонники. 

     Другу частину iнстpукторсько – методичного  збору присвятили виробленню єдиних підходів у проведенні відбору новобранців та обміну передовим досвідом.

     Також у ході iнстpукторсько-методичних  зборів за рішенням голови Харківської ОДА та командування Харківського ОВК було заохочено низку осіб, які відзначились в кращій бік за підсумками весняного призову.

     Підбиваючи підсумки заходу, полковник Юрій Калгушкін наголосив на необхідності збільшення кількості виступів на телебаченні чи зі шпальт газет із питаннями проведення призову, як важливої частини військово-патріотичного виховання молоді.

     - Армія – запорука забезпечення миру і стабільності в країні. Тому піднімати престиж військової служби робота не тільки військкоматів, а й всіх тих, хто любить Україну і турбується про її обороноздатність. Закликаю із розумом та виважено підходити до виконання свого фронту робіт, відрізняти пріоритетні завдання від другорядних, - додав офіцер Збройних Сил України.