Харьковский областной ТЦК и СП

На Харківщині з військовим резервом відбулися практичні заняття у полі.

     На Харківщині, в рамках проведення  навчальних  зборів із військовозобов’язаними оперативного резерву ІІ Черги, відбулися практичні заняття у полі.

     Понад 150 бійців одного з підрозділів бригади територіальної оборони, під керівництвом досвідчених офіцерів-інструкторів, виконали практичні стрільби зі стрілецької зброї, попрактикувалися у метанні гранати, відпрацювали питання надання першої медичної допомоги під час бою тощо.

     - Подібні заняття дають можливість на практиці закріпити теорію в польових умовах, відточити індивідуальні навички, дізнатися нового. Певна частина особового складу раніше не проходила військову службу, а тому для них це стане гарним досвідом, - розповів керівник зборів військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату полковник Юрій Калгушкін.

     Також на спеціально обладнаних навчальних місцях бійці тероборони навчалися розвідувальній підготовці, вивчали ази безпеки бою та тактичну підготовку. Зокрема відпрацювали питання оборонного та наступального бою, дії особового складу на марші на автомобілях.

     Слід зазначити, що на Харківщині тривають десятиденні навчальні збори з підрозділами бригади територіальної оборони до яких залучено близько 2100 чоловік. Основним завданням цих підрозділів є охорона стратегічних об’єктів Харківщини у разі виникнення військової загрози.

     Військовозобов’язані, які пройдуть навчальні збори, будуть призначені на посади до бригади територіальної оборони Харківщини та в подальшому не будуть направлятися до інших військових частин.