Харьковский областной ТЦК и СП

Мешканці Харківщині обирають шлях воїна Десантно-штурмових військ Збройних Сил України

     У Харківському обласному військовому комісаріаті триває робота щодо виконання завдань, визначених начальником Генерального штабу – Головнокомандувачем Збройних Сил України з доукомплектування бойових бригад Десантно-штурмових військ Збройних Силах України.

    Так, сьогодні близько 40 майбутніх військовослужбовців служби за контрактом з різних куточків області прибули до обласного військкомату для зустрічі з представниками декількох військових частин Десантно-штурмових військ.

- Таки цілеспрямовані зустрічі будуть проходити щотижня до кінця вересня. Спеціально запрошуємо із бойових частин Десантно-штурмових військ кращих воїнів, які розповідають про особливості служби в їхніх колективах, інформують про організацію життєдіяльності та переваги служби десантників, - зазначив військовий комісар Харківського обласного військового комісаріатуполковник Юрій Калгушкін.

      За результатами проведеної сьогодні роботи понад 20 осіб були відібрані для проходження служби у бойових бригадах Десантно-штурмових військ. Частина з них, які не мають досвіду проходження військової служби або потребують перенавчання, будуть направлені до навчального центру ДШВ, решта найближчим часом приступить до виконання службових обов’язків у визначених військових частинах, зокрема у 25 окремій повітряно-десантній бригаді.  Решта бажаючих отримала посади у бойових військових частинах інших видів військ.

      Також, за словами офіцера, з початку 2018 року вже понад1000 мешканців Харківщині стали військовослужбовцями служби за контрактом, з них понад 200 військовослужбовців поповнили лави саме Десантно-штурмових військ.