Харьковский областной ТЦК и СП

Конструктивний діалог - успішне проведення навчань Бригади ТРО

         В Харківській області успішно триває планова роботи по підготовці до проведення навчальних зборів з бригадою територіальної оборони. Як було повідомлено раніше,  збори пройдуть з 28 серпня по 6 вересня 2018 року.

       Так сьогодні в Харківському обласному військовому комісаріаті за участі керівництва Харківської обласної державної адміністрації та керівництва Харківського облвійськомату відбулась робоча нарада з представниками найбільших державних та комунальних підприємств Харківської області.

        Під час наради були обговорені питання запланованих навчальних зборів бригади ТРО. Представникам підприємств були роз’ясненні питання з порядку призову та умови проходження військовозобов’язаними навчальних зборів. Представники підприємств з розумінням поставились до необхідності виконання державних завдань, в свою чергу керівництво облвійськомату взяло до уваги пропозиції керівників підприємств щодо забезпечення збереження виробничих потужностей у зв’язку із залученням працівників до навчальних зборів.

       По завершенні робочої наради Директор департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської ОДА Олексій Максимов, підсумувавши загальну думку учасників наради зауважив: «Якісне проведення навчальних зборів з бригадою територіальної оборони в Харківській області -  це наше спільне завдання по зміцненню обороноздатності нашої України».