Харьковский областной ТЦК и СП

Понад 800 мешканців Харківщині цього року обрали шлях воїна-контрактника Збройних Сил України

       У Харківському обласному військкоматі завершилась чергова інформаційно-роз’яснювальна робота із понад 100 кандидатами для проходження служби за контрактом у Збройних Силах України.

      Так, представники декількох військових частин Сухопутних військ та Десантно-штурмових військ протягом декількох днів розповідали мешканцям Харківщини про особливості служби в їхніх колективах.

- Щотижня сотні громадян приходять до районних військкоматів по інформацію про службу за контрактом.Тому побідні зустрічі ми стараємося проводити частіше. Спеціально запрошуємо сюди із бойових частин кращих воїнів, які повідомляють про організацію життєдіяльності в їхніх гарнізонах. Із перевезенням до Харкова потенційних новобранців-контрактників із віддалених куточків області нам допомагає місцева влада. Таким чином, військовозобов’язані ще у автобусах вже відчувають турботу з боку армії, - зауважив військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату полковник Юрій Калгушкін.

      Цього разу чимало хлопців та дівчат перебували біля столика, де був воїн 25-ї окремої повітряно десантної бригади сержант служби за контрактом Едуард Марков.

      Розповіді кремезного хлопця про успіхи його побратимів у різні роки історії з’єднання та романтика Десантно-Штурмових військ сподобались 12 хлопцям та 1 дівчині.

      Представникам інших військових частин теж було чим похвалитися і на що звернути увагу військовозобов’язаних.

- За результатом проведення тільки цього тижня інформаційно-роз’яснювальної роботи 47 осіб уже збирають документи, необхідні для призову за контрактом. 10 із них, які мають статус учасника бойових дій сьогодні-завтра поїдуть до військових частин, а решту осіб без армійського досвіду ми наприкінці червня направимо до військово-навчальних центрів для опанування армійських спеціальностей, - підсумував полковник Юрій Калгушкін.

       За словами офіцера, з початку 2018 року вже понад 800 мешканців Харківщині свідомо стали військовослужбовцями служби за контрактом. За весь 2017 ріктаких осіббуло 2100, а у 2016-му стати професійними військовими вирішили близько 3300 хлопців та дівчат.